Як вибрати техніку для кухні

У Калуші з харчовим отруєнням госпіталізували 13 людей

Харчове отруєння у закладі швидкого харчування. Із підозрою на гострий гастроентероколіт, сальмонельоз в інфекційну лікарню поступило вже 13 людей, серед яких — четверо неповнолітніх. Більшість потерпілих — мешканці сіл району, калушан — четверо. Причиною отруєння, кажуть фахівці, ймовірно, є порушення технології приготування страв та порушення санітарних норм у закладі харчування. Збудником хвороби міг бути лаваш із курячим м’ясом, який вживали потерпілі.

Наразі стан госпіталізованих стабільний, медики продовжують надавати допомогу. За місцем проживання людей проводять дезінфекцію. У міській раді сьогодні відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого обговорили ситуацію та вирішили вжити заходів щодо попередження подібних випадків у інших закладах харчування міста. Тривають перевірки, до яких залучена поліція та профільні служби.

Заклад харчування, в якому отруїлися люди, зачинили на 10 днів для встановлення всіх обставин. Якщо інформація про отруєння людей лавашем підтвердиться, підприємцю доведеться, як мінімум, відшкодувати потерпілим вартість лікування.

У Калуші з харчовим отруєнням госпіталізували 13 людей