Як вибрати техніку для кухні

Телевізійні новини Калуша 31 07 19

Не рекомендувати мешканцям мікрорайону «Підгірки» вживати воду для пиття чи побутових потреб з громадського каптажного джерела «Капличка» – вирішили члени міської  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Крім цього обмежили купання у технічних та інших водоймах. Про їх перелік  та загалом про санітарно-епідеміологічну ситуацію у місті та районі ви можете дізнатись у сюжеті.

У палаці культури «Мінерал» оновлюють кав’ярню. Приміщення, де вона діяла більше 30-и років, відремонтували, і нині воно готове приймати орендарів, які розроблять сучасний дизайн і концепцію. Модернізація стала можлива завдяки надходженням від діяльності кінозалу «Час кіно», і логічно, нова кав’ярня носитиме назву «Час на каву».

Вечір бардівської пісні та поезії « За покликом серця» відбувся цими вихідними у ПК »Юність» . Свій творчий талант шанувальникам авторських творів дарували тріо «ВіОлІя» у складі Віктора Гулевича, Олени Генеги та Ії Ходорівської.

Красиві і гнучкі. Відкрите заняття зі стретчингу відбулося вихідними на стадіоні «Хімік». Усі охочі безкоштовно могли взяти участь у базовому тренуванні під керівництвом досвідчених тренерів, і вирішити: варто чи ні займатися цим видом фітнесу. Далі ініціативні тренери обіцяють ознайомлювати калушан і з іншими видами спорту. Хто більш гнучкий: чоловіки чи жінки?