Як вибрати техніку для кухні

Телевізійні новини Калуша 23 12 19

Калуське міське телебачення

Муніципальному транспорту у Калуші – бути. Таке рішення прийняли на пленарному засіданні 68-ї сесії міської ради 20 грудня. На автобуси очікують вже до середини року, а вартість проїзду обіцяють не підвищувати. уніципальному транспорту у Калуші – бути. Таке рішення прийняли на пленарному засіданні 68-ї сесії міської ради 20 грудня. На автобуси очікують вже до середини року, а вартість проїзду обіцяють не підвищувати. у транспорту у Калуші – бути. Таке рішення прийняли на пленарному засіданні 68-ї сесії міської ради 20 грудня. На автобуси очікують вже до середини року, а вартість проїзду обіцяють не підвищувати.

19 грудня в Калуші засяяла головна ялинка міста. На площі Героїв відбулось відкриття новорічно-різдвяної програми «Свята починаються – мрії збуваються».

Празник у Хотіні. 30 років легалізації УГКЦ та відновлення Богослужінь у церкві Святого Миколая, громада цього мікрорайону відсвяткувала 22 грудня. Із часу відродження храму його очолює отець Дмитро Кишенюк, який каже: за три десятиліття жодного разу не пошкодував ні про рішення відновити Служби Божі, ні про те, що очолив церковну громаду мікрорайону.

Нещодавно на базі Калуської ЗОШ № 3 відбувся обласний конкурс фольклорно-етнографічних колективів серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Уасниками  дійства стали колективи з Рожнятівського, Долинського, Рогатинського, Калуського районів, міст Калуша, Болехова і Бурштина.

Минулого тижня в Калуші відбулась низка заходів, присвячених Дню Святого Миколая. Не оминув чудотворець і ж/м Підгірки. Він завітав до БК ім. Антіна Могильницького на святкове дійство «Легенди Святого Миколая». Для слухняних малят та школярів Святий приготував повний міх подарунків. Звісно, не задарма – за прочитані віршики чи інші виступи на сцені.