Як вибрати техніку для кухні

Телевізійні новини Калуша 20 12 19

Калуське міське телебачення

Казкове дійство «Чарівний День святого Миколая» для дітей соціальних груп міста відбулося в ПК «Мінерал». В рамках заходу були розгорнуті арт-локації з виготовлення новорічних прикрас.

У резиденції Святого Миколая П К »Мінерал» відбулося дійство для дітей та молоді з інвалідністю. Цьогоріч їх кількість була рекордною-105 осіб. Це діти благодійної організації «Каратіс»,яка діє при парафії Святого Андрія Первозванного, центру соціального реабілітації «Добродія Калуська» та інші.

Гойдалку у дарунок отримали мешканці будинку на вулиці Пушкіна, 15. Усе – завдяки конкурсу на краще обійстя від громадської організації «Мій двір», переможцями якого стали жителі. Така атракція, встановлена на подвір’ї, сподіваються активісти, допоможе віднадити дітвору від телефонів, а поважному поколінню стане затишним місцем для дозвілля.

Активний громадсько-політичний діяч, представник Національної Ради ЗУНР у Станіславові, капелан Української Галицької Армії – такою непересічною та багатогранною особистістю був батько провідника ОУН Степана Бандери – священник Андрій Бандера. У Меморіальному музеї «Калуська в’язниця» Музейно-виставкового центру Калуської міської ради відбулася лекція, присвячена життю і діяльності греко-католицького священника, який працював на теренах Калущини.

Практично кожних вихідних, починаючи із середини листопада, в залі ДЮСШ «Сокіл» вирують гарячі футбольні пристрасті – триває традиційний відкритий чемпіонат Калуша  із футзалу серед аматорів сезону 2019-20-го років. Найсильніші у цьому марафоні визначаться  наприкінці березня.