Як вибрати техніку для кухні

Телевізійні новини Калуша 11 09 19

10 вересня у Калуші стартував дводенний форум «Калуш-інвест 2019». Першого дня у рамках заходу відбулася низка дискусійних панелей на актуальні для підприємців і представників влади теми. Чи має шанс Калуш отримати достойних інвесторів і що для цього треба зробити?

8 вересня минуло 30 років з часу створення Народного Руху України. До відзначення цієї річниці в Калуші, біля пам»ятного знаку Герою України, В»ячеславу Чорноволу відбулося урочисте віче «Рух єднає Україну».

«Ти залишаєшся за головного в сім»ї, чекайте, я обов»язково повернуся» такими були останні слова сину Роману загиблого в Іловайську розвідника, бійця добровольчого батальйону «Донбас», уродженця Калуша Михайла Даніва, позивний Ахім. 11 місяців Михайла Даніва вважали зниклим безвісти, лише потім аналізи ДНК довели, що він загинув 29 серпня в так званому, зеленому коридорі. Син та дружина героя, які зараз проживають в Запорізькій області, на запрошення калуських УБД приїхали до Калуша, щоб разом з тими, хто знав бійця, поділитися спогадами.

Замок мрій хоче створити у дворі на проспекті Лесі Українки, 1 калушанка Мар`яна Думенко. Відповідний проект для облаштування ігрового комплексу цьогоріч поданий в рамках міської програми «Бюджет участі». Для дітей авторка спланувала дерев`яні двоповерхові вежі, стінки для скелелазіння та інші цікавинки для активного дозвілля.