Калушанин у петиції намагається переконати, чому варто зводити висотку на місці “Відродження”

Калушанин зареєстрував петицію на підтримку будівництва висотки на місці кінотеатру «Відродження».

Петиція з’явилася вчора на ресурсі електронних петицій до влади Калуша.

Автор, Владислав Ящишин, зазначив, що створив дану петицію пишу на рішення Калуської міської ради від 30 серпня 2018 року про відмову власнику кінотеатру – ТзОВ «Відродження-2011» у зміні цільового призначення земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку з комерційними приміщеннями на місці колишнього кінотеатру «Відродження».

Автор наводить кілька аргументів, які мали б спонукати депутатів надати дозвіл власнику ТзОВ «Відродження-2011» на будівництво висотки на місці колишнього кінотеатру «Відродження».

1. Чому закрився кінотеатр «Відродження» ?

«На жаль мені не вдалось знайти відповідь на це запитання в інтернеті. Проте логіка підказує – якщо щось закривається, отже це не несе комерційної цінності. І це дав чітко зрозуміти Вячеслав Кредісов, коли сказав що цей проект немає економічної вигоди. За його підрахунками вкладені 5 млн. евро будуть повертатися 100-150 років, – переконує автор петиції. –  Це потрібно зрозуміти і визнати – жоден інвестор при здорову глузді не вкладе гроші в такий малоперспективний проект».

2. Це замала територія.

«Наскільки я зрозумів, теперішня будівля «Відродження» при її повному рекоструюванні зможе вміщувати всього 1 кінотеатр. Тобто однозначно її потрібно розширювати до 4-5 залів мінімум. Як це робиться по цивілізованим стандартам. Але потрібно зрозуміти, що вся площа перед цим кінотеатром буде забудована цими залами. Бо там немає місця, там немає куди будувати ці зали! І це буде виглядати не естетично. Уявіть великі металеві коробки в центрі міста….. Це повинна бути вільна територія, бо це центр», – наполягає калушанин.

3. Перший хмарочос міста.

«Якщо не помиляюся, це буде найвища будівля в місті – 14 поверхів. Хмарочос “Відродження”. Це ж круто. Нарешті у нас, як і в усіх багатих і успішних містах буде свій хмарочос. Натомість депутати вбачають в цьому проблему, мовляв: це центр міста, де немає таких високих будівель. Ну добре, давайте менше, пропонуйте. Але особисто я не бачу в цьому проблеми. Якщо таких високих будівель там немає, це не означає, що дійсно є якісь нормативи будівництва в обмеженні поверхів в центрі міста. Просто ніхто ще не будував такого», – наголосив автор петиції.

Скептично ставиться автор і до ідеї повернути кінотеатр у власність міста. Адже, на його думку, у місті відсутній подальший план на цю територію і будівлю. Не розуміє він і те, чому наполягають на збереженні кінотеатру.

«Будувати просто кінотеатр немає сенсу. Зараз так ніхто не робить. Це повинен бути розважально-тогровий центр, з магазинами і кінотеатром. Знову ж таки це повинні інвестор робити.Я маю на увазі будувати. Ваше завдання їх знайти. Наприклад це можуть бути вже існуючі власники таких розважальних центрів. Поспілкуйтеся з ними, можливо вони будуть зацікавлені», – пише автор петиції.

Автор петиції відкидає будь-який родинний зв’язок чи знайомство із Вячеславом Кредісовим, а петицію аргументує виключно бажанням ровз’язати проблему, висловивши свою думку.

 

 

Leave a Comment